Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Curent | 16 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Asistent vocal | Amazon Alexa ,
Google Assistance |
| Protocol de comunicare | IEEE 802.11 b/g/n |
| Temperatura de lucru | 10-50 °C |
| Suport OS | Android ,
iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 58х58х42 mm |
Alte informații
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6920075740455 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Sonoff S60TPF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.