| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 154 m |
| Putere | 2200 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Capacitatea de pompare | 4800 l/h |
| Diametrul conectorului | 2 ″ |
| Dimensiuni | 1449х96х96 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |









