Caracteristici generale
| Tip | set |
| Cantitatea într-un set | 4 buc. |
| Numărul de persoane | 1 |
| Construcție | întreg |
| Material | inox |
| Lingură | 1 buc. |
| Furculiţă | 1 buc. |
| Cuţit | 1 buc. |
| Lungime | 18 cm |
| Lăţime | 5 cm |
| Dimensiuni set | 180x50 mm |
| Culoare | argintiu |
| Husă | da |
| Greutate | 145 g |
| Specificații suplimentare | husă cu deschizător |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695554335 |
Specificațiile și imaginile produsului Tacâmuri pentru camping Nils NC1712 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.