Caracteristici generale
| Material | microfibră |
| Material de umplutură | fibră de poliester |
| Culoare principală | gri |
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Hipoalergenic | da |
| Bilateral | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.48 kg |
| Producător | Relaxe Home |
| Cod EAN | 2000008641302, 2000008641319 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuvertura Relaxe Home TEP 220x240 Grey (019807) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.