Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 22 cm |
| Adîncimea | 22 cm |
| Înălțimea | 34 cm |
| Montare ventuză | da |
| Capacitate maximă | 10 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4005437322202 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Axentia 135969 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.