Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 20 cm |
| Adîncimea | 20 cm |
| Înălțimea | 46 cm |
| Tip montare | şurub |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4009977869173 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Axentia Касандра 280869 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.