Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | plastic |
| Culoare | transparent |
| Lungimea | 24 cm |
| Adîncimea | 18 cm |
| Înălțimea | 6.5 cm |
| Montare ventuză | da |
| Greutate | 0.172 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487067317 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bisk Geco 06731 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.