Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 19 cm |
| Adîncimea | 19 cm |
| Înălțimea | 48 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 1.079 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509735 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POLLAZ3PCNA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.