Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materialul | lemn |
| Culoare | lemn |
| Lungimea | 36.5 cm |
| Adîncimea | 33 cm |
| Înălțimea | 140 cm |
| Instalarea | de podea |
Alte informații
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4005437324022 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft Axentia Wood (136078) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.