Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal ,
sticlă |
| Culoare | crom/transparent |
| Lungimea | 50 cm |
| Adîncimea | 11.3 cm |
| Înălțimea | 5 cm |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487076784 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bisk Vigo 07678 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.