Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 40 cm |
| Adîncimea | 9.8 cm |
| Înălțimea | 9.2 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 0.99 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681300560 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Basket Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.