Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 115 cm |
| Adîncimea | 20 cm |
| Înălțimea | 10 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 4.3 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681300003 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Continental Max Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.