Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 90 cm |
| Adîncimea | 20 cm |
| Înălțimea | 10 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 3.5 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681301512 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Continental White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.