Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de cârlige | 2 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | gri |
| Lungimea | 80 cm |
| Adîncimea | 9.5 cm |
| Înălțimea | 11.8 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 1.57 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681300706 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Wenca L Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.