Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | bej |
| Lungimea | 40 cm |
| Adîncimea | 10 cm |
| Înălțimea | 15 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 1.015 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681302741 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Keyka Beige sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.