Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 30 cm |
| Adîncimea | 12.2 cm |
| Înălțimea | 5 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 0.385 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681300423 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Plain White 300mm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.