Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 30.5 cm |
| Adîncimea | 12 cm |
| Înălțimea | 34.5 cm |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Five |
| Cod EAN | 2400000520375 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Five 31x12x35cm (52037) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.