Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | bambus |
| Culoare | lemn |
| Lungimea | 27.5 cm |
| Adîncimea | 13 cm |
| Înălțimea | 62 cm |
| Instalarea | articulat |
Alte informații
| Producător | Five |
| Cod EAN | 2400000521341 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Five Bamboo (52134) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.