Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | bronz |
| Lungimea | 120 cm |
| Adîncimea | 8 cm |
| Înălțimea | 12 cm |
| Instalarea | de perete |
| Altele | montare ascunsa |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Luss UALN1200TWRC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.