Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | gri |
| Lungimea | 60 cm |
| Adîncimea | 10 cm |
| Înălțimea | 0.8 cm |
| Instalarea | de perete |
| Altele | montare ascunsa |
Alte informații
| Producător | Luss |
| Cod EAN | 2009997370453 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Luss FLSHR600TW0G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.