Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | plastic |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 23.5 cm |
| Adîncimea | 23.5 cm |
| Înălțimea | 3.5 cm |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Potato |
| Cod EAN | 6920105033113 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Potato (P331-1) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.