Caracteristici generale
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 10 l |
| Materialul carcasei | plastic |
| Capac | da |
| Materialul capacului | plastic |
| Închiderea capacului | standart |
| Culoarea | gri |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 280х235х192 mm |
| Diametru | 23.5 cm |
| Greutate | 1.85 kg |
| Țara de producător | China |
Alte informații
| Producător | Potato |
| Cod EAN | 6925155419108 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Potato 10L (P419-10) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.