Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 25.8 cm |
| Adîncimea | 12.7 cm |
| Înălțimea | 8.3 cm |
| Montare ventuză | da |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583507045 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POL1PLOFBLA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.