Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 26 cm |
| Adîncimea | 16 cm |
| Înălțimea | 30.3 cm |
| Greutate | 0.775 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583507076 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POL2PNARBLA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.