Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | plastic |
| Culoare | transparent |
| Lungimea | 33 cm |
| Adîncimea | 11 cm |
| Înălțimea | 7 cm |
| Greutate | 0.38 kg |
| Instalarea | articulat |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509773 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POLPRYCLEAR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.