Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 18 cm |
| Adîncimea | 18 cm |
| Înălțimea | 52 cm |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Suntel |
| Cod EAN | 8681475353284 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Suntel SB053 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.