Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 25 cm |
| Adîncimea | 12 cm |
| Înălțimea | 46 cm |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Tekno-tel Black ES065 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.