Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Numărul de cârlige | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 30 cm |
| Adîncimea | 19 cm |
| Înălțimea | 62 cm |
| Instalarea | articulat |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Tekno-tel LM065B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.