Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | auriu |
| Lungimea | 30 cm |
| Adîncimea | 22 cm |
| Înălțimea | 61 cm |
| Instalarea | articulat |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Tekno-tel Gold MG064 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.