Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 7 |
| Rezerva de apa | jos |
| Tip conectare | fixata |
| Înălțime | 800 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Culoare | chrome |
| Altele | presiune max. 15 bar |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Deffi Lotos P7 500x800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.