Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | metal |
| Material lamă | bi-metal |
| Lungimea lamei | 150 mm |
| Lățime lamei | 19 mm |
| Grosimea lamei | 0.9 mm |
| Adâncimea de tăiere | 100 mm |
| Dinți per inch | 6 TPI |
| Pas dinții | 1 mm |
Alte informații
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140093491 |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Bosch B2608656013 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.