| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 2 buc |
| Lungimea lamei | 76 mm |
| Lățime lamei | 8 mm |
| Grosimea lamei | 1 mm |
| Dinți per inch | 21 TPI |
| Pas dinții | 1.2 mm |
| Compatibilitate | Type T |
| Producător | Graphite |
| Cod EAN | 5902062114792 |









