| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Lățime lamei | 7.2 mm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Adâncimea de tăiere | 30 mm |
| Dinți per inch | 2.5 TPI |
| Compatibilitate | Type T |
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 8717472816160 |









