Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 225 mm |
| Lățime lamei | 19 mm |
| Grosimea lamei | 0.9 mm |
| Dinți per inch | 10 TPI |
Alte informații
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 4840000395852 |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Hikoki 752005-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.