Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | band-ferăstrău |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 1826 mm |
| Lățime lamei | 6 mm |
| Grosimea lamei | 0.6 mm |
| Dinți per inch | 6 TPI |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Holzkraft 5160021 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.