| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 50 mm |
| Adâncimea de tăiere | 20 mm |
| Pas dinții | 1.35 mm |
| Compatibilitate | Type T |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 2009997937922 |









