| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de circulaţie |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 4 m |
| Putere | 45 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Greutate | 2.6 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 180х134х122 mm |
| Altele | Lungime de montare 180mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Grundfos |
| Cod EAN | 5712607044022, 5712607051952 |









