Pachetul de piston 75 mm STD TT AGRO MOTO 175N plat, 9 unități, este destinat motoarelor diesel cu o putere de 7 CP cu răcire pe apă. Include piston, ax, inele, inele de blocare. Specificațiile tehnice ale componentelor pachetului: • diametrul axului 23 mm; • lungimea axului 63 mm; • grosimea inelelor 2 mm – 3 buc., 4 mm – 1 buc.; • diametrul pistonului 74,5 mm; • înălțimea totală 72 mm; • distanța de la partea superioară a pistonului la ax 30 mm; • greutatea pachetului 560 g.
| Tip | piston |
| Motor | 175N |
| Tipul motorului | diesel |
| Răcirea motorului | apă |
| Nod | sistem cu piston |
| Material | metal |
| Diametrul exterior | 74.5 mm |
| Lungimea | 72 mm |
| Orificii de montare centru-centru | 63 mm |
| Greutate | 560 g |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | TATA |









