Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bleutooth ,
TF ,
USB ,
AUX ,
FM |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 171x68x66 mm |
| Greutate | 0.348 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HC16 Vocal Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.