| Tip | portable |
| Putere totală | 16 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 70 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 14 ore |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Illuminarea | da |
| Dimensiuni | 153x64x65 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.6 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130024863 |









