Caracteristici generale
| Tip | dulap |
| Material | metal |
| Vârstă minimă | de la 3 ani |
| Culoare de bază | roz |
| Potrivit pentru păpuși | până la 30 cm |
| Dimensiuni produs | 31 cm |
| Dimensiunile ambalaj | 32x22x9 cm |
| Greutate | 688 gr |
Alte informații
| Producător | Barbie |
| Cod EAN | 4893825033218 |
Specificațiile și imaginile produsului Cutie portabila Barbie (BBDS6B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.