Caracteristici generale
| Tip | largă |
| Capacitate de spalare | 14 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 5 |
| Număr temperaturi | 3 |
| Număr coșuri | 2 |
| Indicator lipsa sare | da |
| Motorul invertorului | da |
| Consum de apa | 9.5 litri |
| Putere | 1900 W |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lățimea | 59.8 cm |
| Adâncime | 55.5 cm |
| Înălțimea | 82 cm |
| Greutate | 35.5 kg |
| Țara producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Indesit D2I HL326 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.