| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | COB LED |
| Temperatura de culoare ? | 7000 K |
| Fluxul de lumină | 10000 lm |
| Putere maxima per bec | 100 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | crom |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243032603 |









