Caracteristici generale
| Serie | Elmos |
| Lăţime | 115 mm |
| Adâncime | 115 mm |
| Înălţime | 58 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | COB LED |
| Fluxul de lumină | 720 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243046891 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Elmos WL2401 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.