Caracteristici generale
| Serie | Hiper |
| Lăţime | 110 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 160 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 350 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 5 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
Alte informații
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 4660064395564 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Hiper MRV-H821-0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.