| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 200 mm |
| Lungimea | 610 mm |
| Lățime | 230 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1050 lm |
| Temperatura de culoare | K |
| Putere maxima per bec | 15 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | transparent |
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 4660064395588 |









