Caracteristici generale
| Serie | Hiper |
| Lăţime | 400 mm |
| Înălţime | 170 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescență ,
economie de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | crom |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
Alte informații
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 7930092034689 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Hiper MRV-H190-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.