| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 90 mm |
| Diametru | 760 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 8 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 7280 lm |
| Temperatura de culoare | K |
| Putere maxima per bec | 104 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 4660064394994 |









