| Serie | Hiper |
| Lăţime | 310 mm |
| Adâncime | 190 mm |
| Înălţime | 150 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 840 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | gri |
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 4660064395083 |









