Caracteristici generale
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Numărul de lămpii | 1 buc |
| Forma lămpii | rotund |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | MR16 |
| Cantitate | 1 |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 50 W |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Diametru | 95 mm |
| Înălţime | 20 mm |
| Dimensiunea lămpii | 95х20 mm |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Culoarea carcasă | auriu |
| Material carcasă | metal ,
sticlă |
| Material difuzor | sticlă |
| Culoarea difuzorului | transparent |
Alte informații
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 4660064390514 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Hiper H066-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.